Skip to main content Skip to search

Ubezpieczenia w Lęborku

Duży wybór wśród różnych ofert największych firm ubezpieczeniowych.

Dla Ciebie przygotujemy oferty, porównamy ceny i pomażemy w wyborze optymalnego ubezpieczenia.

Nie masz czasu odwiedzić nas osobiście? Zadzwoń lub napisz mail, przygotowaną ofertę przedstawimy w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Oferujemy możliwość opłacenia polisy na miejscu bez konieczności dodatkowej wizyty na poczcie.

Ponadto oferujemy możliwość dokonania opłat za rachunki, gaz, prąd, telefon, podatki, ZUS itp., bez konieczności stania w kolejkach, szybko, tanio i pewnie.

KANCELARIA Biuro ubezpieczeń Brygida Maszota
Ubezpieczenia w Pasażu nad Rzeką
Batalionów Chłopskich 2A/1
84-300 Lębork
Tel. 660 391 439
mail: ubezpieczenia@kancelaria.lebork.pl

 Tanie OC – oszczędzaj na ubezpieczeniu OC samochodu, motoru, przyczepy czy quada. Pomożemy Ci znaleźć wśród największych towarzystw ubezpieczeniowych OC za najniższą składkę. Optymalnie dopasujemy ofertę biorąc pod uwagę posiadany samochód oraz dane właściciela. Wysokość składki pomiędzy różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi może różnic się nawet o kilkaset złoty, naszym zadaniem jest znalezienie najlepszej oferty dla Ciebie. Dbając o Twój czas przyjmiemy rezygnację dla poprzedniego ubezpieczyciela, natomiast w przyszłych okresach nie będziesz musiał pamiętać o ubezpieczeniu gdyż przypomnimy o terminie oraz zaproponujemy najkorzystniejszą kontynuację. Ponadto dla zainteresowanych zaproponujemy najkorzystniejszą ochronę kierowcy i pasażerów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Assistance, dzięki któremu można liczyć na pomoc drogową w przypadku awarii lub wypadku. Przy zakupie pakietu oczywiście naliczymy dodatkowe zniżki, dzięki czemu oferta, może niewiele różnić się od ceny podstawowego OC.

Optymalne AC – zawierając ubezpieczenie AC szczególną uwagę zwracaj na zakres jego ochrony oraz wariant ubezpieczenia, nie zapominając jednocześnie o cenie, gdyż niejednokrotnie zdarza się, iż tańsze AC ma większy zakres ochrony od droższego. Pomożemy Ci w wyborze optymalnego ubezpieczenia, które będzie chronić w przypadku takich zdarzeń jak uszkodzenie, zniszczenie czy też kradzież pojazdu.

Ubezpieczenie domu, mieszkania – chrońmy nasz majątek od pożarów, zalania, przepięć, kradzieży z włamaniem i innymi zdarzeniami losowymi. Każde mieszkanie, każdy dom wymaga innego zakresu ochrony. Posiadamy szeroki wachlarz ubezpieczeń w różnych towarzystwach, pomożemy Ci w dobraniu optymalnej oferty dla Ciebie.

Ubezpieczenie na życie – jest ubezpieczeniem, które chroni w przypadku negatywnych zdarzeń mających wpływ na życie i zdrowie nas i naszych bliskich. Oferty towarzystw w tym zakresie są bardzo zróżnicowane. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla Ciebie, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby, stan rodziny, pracę oraz oczekiwania.  Nie watro decydować się na przypadkową ofertę, lecz poszukać takiej ochrony, która będzie rzeczywistym zabezpieczeniem chroniącym w przypadku negatywnych zdarzeń.

Podróż – wybierając się na wakacje pamiętaj o ochronie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą nieść za sobą duże konsekwencje finansowe. Warto wykupić polisę, która zapewni ochronę finansową w przypadku nagłego zachorowania, kradzieży bagażu i innych nieprzewidzianych ryzyk. Pomożemy dobrać ubezpieczenie za niewysoką składkę, dzięki któremu będziesz mógł ze spokojem udać się w podróż i odpocząć.

OC zawodu – prowadzenie działalności gospodarczej oraz wykonywanie niektórych zawodów wiąże się z dużym ryzykiem, dlatego warto wykupić polisę dającą ochronę na nieprzewidziane zdarzenia mające związek z wykonywanym zawodem.

OC rolnika – chroni w przypadku wyrządzenia szkody osobie trzeciej na skutek posiadania lub prowadzenia gospodarstwa rolnego.

OC zarządcy nieruchomości – obowiązkowe ubezpieczenie dla zarządców aktywnie zarządzających nieruchomościami.

Ubezpieczenie firmy – zapewnia ochronę w przypadku konieczności wypłaty roszczenia z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.