Skip to main content Skip to search

Księgowość

Rozliczanie produkcji

Profesjonalny zespół księgowy specjalizuje się w rozliczeniu i wycenie produkcji. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się produkcją, rozumiemy problematykę związaną z jej wyceną i związaną z tym gospodarką magazynową.

Pełna księgowość

Zapraszamy do współpracy Spółki i firmy zobowiązane do prowadzenia pełnej księgowości. W ramach świadczonej usługi pomożemy w stworzeniu indywidualnej polityki rachunkowości, zadbamy o sprawozdania finansowe i pomożemy w bieżących problemach.

KPiR – Ryczałt

Nasza KANCELARIA oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Pomagamy w otwarciu firmy i sporządzimy wniosek do CEiDG. Podczas wstępnej rozmowy rozważymy optymalną formę opodatkowania oraz przeanalizujemy indywidualne potrzeby.

Kadry i Płace

Oferujemy usługi w zakresie rozliczania kadr i płac. W zakres usługi wchodzi sporządzanie list płac, PIT-ów, deklaracji ZUS, dokumentacji kadrowej, ewidencji czasu pracy oraz czuwanie nad terminowością badań lekarskich i BHP.

Kontrole

Stresujące kontrole i czynności sprawdzające? Naszym klientom zapewniamy reprezentację i pomoc podczas kontroli i innych czynności sprawdzających.

Archiwizacja

Dla wymagających klientów oferujemy dodatkowe usługi. Dbamy o to wszystko o czym klient nie ma czasu pamiętać, od wystawiania faktur do archiwizacji.