Skip to main content Skip to search

Specjalizujemy się w rozliczaniu dochodów zagranicznych w Polskich Urzędach.

Pośredniczymy w rozliczeniach podatkowych w - Niemczech, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii (tj. w Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii Północnej).

Rozliczenia zagraniczne w Polskich Urządach

Otrzymaliście wezwanie z Urzędu Skarbowego o ujawnienie dochodów uzyskanych zagranicą lub kartę podatkową od zagranicznego pracodawcy? Oferujemy kompleksową pomoc w korzystnym rozliczeniu dochodów uzyskanych zagranicą.

Sporządzamy PIT-36 z załącznikami ZG oraz O.

Zrobimy korektę PIT-37 lub PIT-36.

Jeżeli będzie taka konieczność otrzymacie Państwo pismo tzw. czyny żal chroniący od kary wynikającej z Kodeksu Karno Skarbowego.

Zwrot podatku z zagranicy

We współpracy z Europejskim Centrum Podatkowym świadczymy usługi pośrednictwa z zakresu rozliczeń podatkowych dla osób fizycznych pracujących poza granicami Polski w Niemczech, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii (tj. w Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii Północnej).

W ciągu 11 lat działalności Kancelaria Europejskiego Centrum Podatkowego odzyskała nadpłacony podatek dla ponad 50.000 klientów!

Kindergeld z Niemiec oraz Kinderbijslag z Holandii

Uzyskanie świadczeń rodzinnych kindergeld w Niemczech

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę złożenia wniosku o przyznanie świadczenia kindergeld oraz prowadzenia sprawy przed niemiecką instytucją wypłacającą świadczenie. W imieniu klienta składany jest we właściwej niemieckiej instytucji wniosek o wypłatę niemieckiego zasiłku rodzinnego.

W 2019 roku kwota świadczenia wynosi: 204 euro na pierwsze i drugie dziecko, 210 euro na trzecie dziecko, 235 euro na każde kolejne dziecko.

Uzyskanie świadczeń rodzinnych kinderbijslag w Holandii

 Polacy pracujący w Holandii mogą ubiegać się z holenderskiej instytucji o świadczenia pieniężne na dzieci. Kinderbijslag przyznawany jest na każde dziecko do momentu osiągnięcia przez nie pełnoletniości.

DSC08946
Wejście
DSC08956